Skip to main content

Dostawa

 

  1. Jeżeli zamawiany towar znajduje się w magazynie, Państwa zamówienie zrealizujemy w ciągu 3 dni roboczych. Dlatego prosimy zwrócić uwagę czy interesujący Państwa rozmiar jest aktualnie dostępny.
  2. Przesyłkę dostarczymy Państwu KURIEREM DPD lub za pośrednictwem firmy InPost (Paczkomaty)

Prosimy o wybór sposobu dostarczenia przy składaniu zamówienia.

Przy płatności PRZELEWEM

Przesyłkę dostarczy Państwu kurier ale nie pobiera on już należności wynikających z treści zamówienia. Paczka wysłana będzie dopiero po zaksięgowaniu na naszym koncie wpłaty. Jeśli kurier nie zastanie Państwa w domu powinien zostawić AWIZO na podstawie, którego należy odebrać paczkę ze wskazanej placówki firmy kurierskiej.

Koszt przygotowania, pakowania i nadania przesyłki to 15 PLN (płatność przelewem) / 20 PLN (pobranie) i zostanie doliczony go do kwoty zamówienia. (Koszt wysyłki na terenie Polski).

Zawsze przy odbieraniu przesyłki proszę sprawdzić czy paczka nie została uszkodzona w trakcie transportu. W takim przypadku należy poinformować o tym kuriera i w jego obecności sporządzić odpowiednią notatkę, którą należy zachować.

Istnieje także możliwość odebrania paczki z PACZKOMATU, korzystamy z usług firmy InPost

 

Przy płatności – ZA POBRANIEM

Przesyłkę dostarczy Państwu kurier i to jemu należy przekazać należność wynikającą z zamówienia. Jeśli kurier nie zastanie Państwa w domu powinien zostawić AWIZO na podstawie, którego paczkę należy odebrać ze wskazanej placówki firmy kurierskiej i tam uiścić wpłatę.